Mūzikas un mākslas skola

Viesītes Mūzikas un mākslas skola

Karnevāls 2019

8.martā, pirms pavasara brīvlaika, Viesītes Mūzikas un mākslas skolā notika, nu jau par tradīciju kļuvušais, karnevāls. Tēma šoreiz – brīva, lai audzēkņi varētu izpausties pēc sirds patikas! Ar skolotāju Tatjanu ciemos ieradās arī mūsu skolas Salas mākslinieki. Te varēja sastapt gan Minniju un Mikiju, gan Sniega karalieni, līgavu, tīģerēnu, pirātus, princeses, velniņus, dēmonus un ko tik ne vēl….

Prieks, ka draudzīgi varam sadarboties un kopīgi atpūsties  – gan mazie “Otiņu” audzēkņi, gan mūziķi un mākslinieki, gan palīdzīgu roku sniedz “Fotomixlis”! Paldies 6.kl.audzēknēm Endijai Grundmanei un Adriānai Juškevičai par zāles noformējumu, pasākuma vadītājām no 4.kl. – Martai Frīdai Zaļaiskalnei un Baibai Cīrulei, dīdžejam Kristam Murānam (5.kl.)un viņa draugam Aleksam Čelnovam, fotogrāfēm Samantai Jancukovičai un Adrijai Bantauskai (“Fotomixlis”),kā arī visiem pārējiem, kas palīdzēja tapt šim jaukajam pasākumam!

Reizēm gribas kļūt nenopietnākiem, atraktīvākiem un pārtapt citā veidolā. Un kur nu vēl aizraujošais gatavošanās process – ideju ģenerēšana, tērpu gatavošana!

Nākamajā dienā pēc karnevāla daudzi mākslas skolas audzēkņi izteicās: “Gribas pagriezt laiku atpakaļ, atgriezties vakardienā…” Laiku atpakaļ nepagriezīsim, bet jaunu karnevālu nākamgad atkal varam noorganizēt!

Mākslas skolotāja Inga Kovaļevska

posted by Kovaļevska Inga in Aktualitātes and have Komentāri ir izslēgtiKarnevāls 2019

No comments

The comments are closed.